12:02დღეს, საქართველო არის დამოუკიდებელი და სუვერენული, როგორც არასდროს - ირაკლი კობახიძე
11:58განათლება ძალადობის წინააღმდეგ - „მირაბალდები“ Tegeta.care-ზე
11:18არ გაგიტარებთ, რადგან არ არსებობს კავშირი ანწუხელიძის თავდადებასა და იმასთან, რაც თქვენ გბრალდებათ - ნინო წილოსანი
11:0931 მარტი არის ჩვენი სამშობლოს ერთიანობის, ეროვნული ღირსების სიმბოლო, საქართველო შეუპოვრად აგრძელებს სვლას დამოუკიდებლობის, სუვერენიტეტის განმტკიცების გზაზე - მიხეილ ყაველაშვილი
09:00ჩემთვის, გიორგის და სხვა დაღუპული სამხედროების, პოლიციელების, სამოქალაქო პირების ტრაგიკულად შეწყვეტილ სიცოცხლეზე პასუხისმგებლი არის მხოლოდ რუსეთი - მაკა ჩიკვილაძე
15:37ბატონ გახარიასაც მოუწევს კითხვებზე პასუხის გაცემა, ბრიუსელის ბიუროკრატებს ეხვეწებოდნენ, ურთიერთობა შეეჩერებინათ საქართველოსთან - ლევან მაჭავარიანი
15:36„მოემზადე“ – „თეგეტა მოტორსის“ ახალი სეზონური კამპანია
15:36ეს მოღალატეები რომ ამბობენ, თითქოს პატივს სცემენ ქართულ ჯარს, მათ არ გადასცეს 2008 წლის ომში მონაწილე მეომრების სია რუსებს? - მიხეილ სააკაშვილი საგამოძიებო კომისიაზე
15:00ჩვენ ვართ აგრესიის მსხვერპლი და ყველა ადამიანი, ვინც ეცდება საქართველოს წინააღმდეგობა სხვანაირად დაამტკიცოს, ქართული სახელმწიფოს მტერია – მამუკა ყურაშვილი
14:34ეს მტრული აქტია, მისი მიზანია, საქართველო გეოპოლიტიკური დაპირისპირების ახალ კერად გადაიქცეს - ლევან მახაშვილი „მეგობარი აქტზე“
14:00ირაკლი კუპრაძის განცხადებით, პროკურატურაში კოალიცია "ძლიერი საქართველოს" კიდევ ორი წევრი დაიბარეს
13:32არ დავინახო, ტონს აუწიოთ, თუ მობრძანდით მუნდირით, პატივი ეცით მუნდირს, გასაგებია?! აქ არცერთი არ გეგონოთ, თქვენზე ნაკლები მამაკაცი ვინმე, რა! წერტილი - თეა წულუკიანი მამუკა ყურაშვილს