რეალურად, ადამიანი საპყრობილიდან მართავს ქვეყანას - ნაყოფია სააკაშვილზე
საქართველო, თბილისი - 14:48 | 30.11.2021 ნანახია: 628
მიხეილ სააკაშვილი პრაქტიკულად ყოველ დღე, ამ ქვეყანაში ქმნის დღის წესრიგს, დღეს პრაქტიკულად, რეალურად, ადამიანი საპყრობილიდან მართავს ქვეყანას", - ამბობს "ნაციონალური მოძრაობის" წევრი კობა ნაყოფია, რომელიც გორის სამხედრო ჰოსპიტალში სააკაშვილთან შესახვედრად მივიდა.
ნაყოფიას მტკიცებით, ის დარწმუნებულია, რომ მიხეილ სააკაშვილი ძალიან მალე დატოვებს საპყრობილეს და შეუერთდება იმ ბრძოლას, რომელსაც "საქართველოს თავისუფლება" ჰქვია.
სამარცხვინოა, როდესაც ყველაზე წარმატებულ ადამიანს, ყველაზე წარმატებულ პრეზიდენტს, რომელმაც პრაქტიკულად შექმნა თანამედროვე ქართული სახელმწიფო, ასამართლებს ივანიშვილის სასამართლო. ძალიან კარგად ახსნა მიხეილ სააკაშვილმა გუშინ, მან თქვა, რომ შეცდომები, შეიძლება ყველას ჰქონდეს, ვინც არ მუშაობს, მხოლოდ ის არ უშვებს შეცდომებს, მან თქვა, რომ შეიძლება ყოფილიყო გადაცდომები, მაგრამ პრეზიდენტი სააკაშვილი არ ყოფილა დამნაშავე და აი ეს არის აქ ყველაზე მთავარი. ჩემთვის საინტერესო იყო რას იტყოდა მიხეილ სააკაშვილი, რომელიც პრაქტიკულად ყოველ დღე, ამ ქვეყანაში ქმნის დღის წესრიგს, დღეს პრაქტიკულად, რეალურად, ადამიანი საპყრობილიდან მართავს ქვეყანას", - თქვა ნაყოფიამ.