ჩვენ რუსული ჰიბრიდული ომის ტყვეები ვართ - ბაჩო ახალაია
საქართველო, თბილისი - 16:00 | 06.11.2017 ნანახია: 1177
"ჩვენ რუსული ჰიბრიდული ომის ტყვეები ვართ. ომის, რომლის ერთ-ერთი უმნიშვნელოვანესი მომენტი იყო 2012 წლის არჩევნები", - ამის შესახებ საქართველოს თავდაცვის ყოფილი მინისტრი, ბაჩო ახალაია სოციალურ ქსელში წერს და აღნიშნავს, რომ საბოლოო გამარჯვება მაინც საქართველოს მხარეს იქნება.
"ბრძოლა უნდა გაგრძელდეს გამარჯვებამდე! - ასეთი იყო ყოველთვის ჩემი შინაგანი განწყობა, განსაკუთრებით კი ამ უკანასკნელი 5 წლის განსაკუთრებით კი ამ უკანასკნელი 5 წლის განმავლობაში, რაც ციხეში გავატარე, როგორც რუსული ჰიბრიდული ომის ტყვემ სხვა თანამებრძოლებთან ერთად.
დიახ, ჩვენ რუსული ჰიბრიდული ომის ტყვეები ვართ. ომის, რომლის ერთ-ერთი უმნიშვნელოვანესი მომენტი იყო 2012 წლის არჩევნები - საქართველოს მარცხი რუსეთთან.
მიუხედავად იმისა, რომ დემოკრატიის და არჩევნების ილუზიები მხოლოდ და მხოლოდ ჰიბრიდული ომის ძლიერ და ცინიკურ კომპონენტებად იქცა, საბოლოო გამარჯვება ამ დიდ ომში რუსეთთან მაინც ჩვენს მხარეს, საქართველოს მხარეს იქნება", წერს მსჯავრდებული.