გია ვოლსკი მოსახლეობასთან შეხვედრებს განაგრძობს
საქართველო, თბილისი - 10:45 | 24.08.2016 ნანახია: 1656
მოქალაქეთა პოლიტიკური გაერთიანება "ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო"-ს ჩუღურეთის რაიონის მაჟორიტატი დეპუტატობის კანდიდატი,გიორგი ვოლსკი, საარჩევნო კამპანიის ფარგლებში, მოსახლეობასთან შეხვედრებს განაგრძობს.
მაჟორიტარობის კანდიდატი ამჯერად პაატა სააკაძის 19 ნომერში მცხოვრებ დევნილ და სოციალურად დაუცველ მოსახლეობას, ჩუღურეთის რაიონის საარჩევნოშტაბის ხელმძღვანელ რიმა ბერაძესთან ერთად, შეხვდა. აღნიშნულ მისამართზე 106 ოჯახი ცხოვრობს. მაჟორიტარობის კანდიდატმა ამ სახლში მცხოვრებიმოსახლეობის საჭიროებების შესახებ დეტალური ინფორმაცია მოისმინა და აღნიშნა, რომ მისი მთავარი ამოცანა იმ პრობლემების მოგვარება იქნება, რომელიცჩუღურეთის რაიონის მოსახლეობას აწუხებს.
„მნიშვნელოვანია იცოდეთ, რომ როდესაც თქვენ რაიმეს განიცდით, არსებობს ვიღაც ხელისუფლებაში, ვისაც ეს აღელვებს. მე მზად ვარ გვერდში ამოგიდგეთ. ესჩემი ვალდებულებაა",- აღნიშნა გიორგი ვოლსკიმ.
დღესვე მან არსენალის მთის მიმდებარე დასახლება ფეხით მოიარა და იქ მცხოვრები მოსახლეობისათვის მნიშვნელოვან საკითხებს პირადად გაეცნო.