ენმ: ამ პოლიტიკურ გაერთიანებას მოსახლეობის პრობლემების მოგვარების არანაირი ხედვა არ გააჩნია
საქართველო, თბილისი - 13:18 | 16.08.2016 ნანახია: 1415
ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის კრწანისის მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი ირაკლი აბესაძის განცხადებით, ქართული ოცნება მაჟორიტარების წარდგენით, კიდევ ერთხელ ადასტურებს, რომ მოსახლეობის პრობლემების მოგვარებაზე არანაირი ხედვა არ გააჩნიათ.
„ქართული ოცნების თბილისის მაჟორიტარების კანდიდატები არის კიდევ ერთი დადასტურება, რომ ამ პოლიტიკურ გაერთიანებას მოსახლეობის პრობლემების მოგვარების არანაირი ხედვა არ გააჩნია.
ოცნების მხარდამჭრებშიც ვერ იპოვით ადამიანს, რომელიც იტყვის, რომ მაგალითად, პაპუაშვილმა, რომელიც მთაწმინდის რაიონში იყო დეპუტატი, შოთა ხაბარელმა, რომელიც კრწანისის რაიონში იყო დეპუტატი, ამ რაიონებისთვის რაიმე გააკეთეს.
წარადგინეს კანდიდატები, რომლებიც წარმოადგენდნენ თბილისის სხვადასხვა რაიონებს. მაგალითად: ბატონი პაპუაშვილი, რომელიც მთაწმინდის რაიონში იყო დეპუტატი, ბატონი შოთა ხაბარელი რომელიც კრწანისის რაიონში იყო დეპუტატი და ქართული ოცნების მხარდამჭერსაც ვერ იპოვით, რომელიც იტყვის რომ ამ ადამიანებმა ამ რაიონის, თბილისელების და საქართველოს მოსახლეობისთვის რაიმე სასარგებლო გააკეთეს.
ოცნებას სურს, რომ კორუფცია და პირად ინტერესებზე ზრუნვა გააგრძელოა, მაგრამ ეს 8 ოქტომბერს აუცილებლად დასრულდება და ახალი ხელისუფლება აუცილებლად იზრუნებს ქვეყნის განვითარებასა და პრობლემების მოგვარებაზე“, აცხადებს აბესაძე.