ენმ-მ გორში მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატებად ალეკო გოგლიძე და ბადრი ბასიშვილი დაასახელა
საქართველო, თბილისი - 10:45 | 10.07.2016 ნანახია: 1997
,,ნაციონალურმა მოძრაობამ“ გორსა და გორის რაიონში მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატები დაასახელა. ალეკო გოგლიძე და ბადრი ბასიშვილი ქალაქის ცენტრში შეკრებილებს დავით ბაქრაძემ წარუდგინა. ისინი დღეიდან აქტიურ წინასაარჩევნო კამპანიას იწყებენ.
გორისციხის ფერდობზე დავით ბაქარაძემ ადგილორივ მოსახლოებას წინასააჩევნო პროგრამაც გააცნო.
,,ჩვენ გვაქვს ზუსტი გეგმა, რა სჭირდება საქართველოს, ჩვენ გვაქვს ზუსტი გეგმა, რომ 250 ლარზე ნაკლები დღიური ბრუნვის მქონე ბიზნესი მთლიანად გავათავისუფლოთ გადასახადებისგან, რომ პენსია პირველივე თვეში გავზარდოთ 50 ლარით, რომ მოვახდინოთ ბიზნეს საქმიანობის დეკრიმინალიზაცია და ბიზნესი იყოს დაცული და ამნისტირებული. ჩვენ ზუსტად ვიცით, რა სჭირდება ხალხს, ამიტომ ჩვენი გამარჯვება იქნება თითოეული იმ ადამიანის გამარჯვება, რომელიც დღეს უმუშევარია, რომელსაც დღეს უჭირს, რომელიც ელოდება, რომ საქართველოს ეყოლება ხელისუფლება, რომელიც იზრუნებს ხალხზე და წინ წაიყვანს ქვეყანას”, - განაცხადა ბაქარაძემ.