კონტრაქცია ნიშნავს „ქართული ოცნების“ ბოლო ჟამს - სოფო ნიჟარაძე
საქართველო, თბილისი - 18:46 | 23.04.2024 ნანახია: 3103
კონტრაქცია ნიშნავს „ქართული ოცნების“ ბოლო ჟამს. ისინი ყველაფერს აკეთებენ იმისთვის, რომ დაუპირისპირონ ამ გულწრფელ და გულანთებულ ქართველებს ის ადამიანები, რომლებიც ძალით მოყავთ აქციაზე, - ამის შესახებ განაცხადა მიხეილ სააკაშვილის პირადმა წარმომადგენელმა სოფო ჯაფარიძემ.
სოფო ჯაფარიძის თქმით, ბევრი კონტრაქცია გვინახავს და ისიც გვინახავს შემდგომ როგორ დასრულებულა.
„პირველ რიგში, აუცილებლად უნდა ვთქვათ, რომ ეს არის კანონის დარღვევა, როდესაც სამსახურებს ცლი საჯარო მოხელეებისგან, ასევე ეს არ არის მხოლოდ კანონდარღვევა, ეს არის მორალური ზიანის მიყენება, იმ ადამიანებისთვის, ვისი შვილებიც დგანან გარეთ და იბრძვიან ჩვენი ქვეყნის უკეთესი მომავლისთვის.
ჩვენ ძალიან ბევრი კონტრაქცია გვინახავს და ისიც გვინახავს შემდგომ როგორ დასრულებულა. ეს ნიშნავს იმას, რომ ეს არის ქართული ოცნების ბოლო ჟამი, ისინი ყველაფერს აკეთებენ იმისათვის, რომ ხელოვნურად დაუპირისპირონ ამ გულწრფელ და გულანთებულ ადამიანებს, ქართველებს, ის ადამიანები, რომლებიც ძალით მოჰყავთ აქციაზე.
ეს არის მათი ბოლო ჟამი, ეს მათ ძალიან კარგად იციან.
დიახ, დღეს ქართველმა ხალხმა გაიმარჯვა, დღეს საქართველოში ქართული ოცნება არის დამთავრებული. ჩვენ, აუცილებლად ყველა ერთად, კიდევ ერთხელ და სამუდამოდ ვეტყვით რუსულ კანონს და რუსულ ოცნებას არას!“- განაცხადა სოფო ჯაფარიძემ.