„თეგეტა მოტორსში“ ზეთის, აკუმულატორისა და საბურავის შეცვლა 20 წუთშია შესაძლებელი
საქართველო, თბილისი - 11:36 | 25.03.2025 ნანახია: 102
უნივერსიტეტის ქუჩაზე მდებარე „თეგეტა მოტორსის“ ფილიალში სწრაფი სერვისები დაინერგა. ძრავის ზეთის, აკუმულატორის ან საბურავების შეცვლა ახლა უკვე 20 წუთშია შესაძლებელი.
სწრაფი სერვისების დანერგვის გადაწყვეტილება „თეგეტა მოტორსმა“ მომხმარებელთა საჭიროებების შესწავლის შემდეგ მიიღო. კომპანია, რომელიც მომხმარებელთა კომფორტზე ზრუნავს, ხარისხიან სერვისს ახლა უკვე უმოკლეს დროში სთავაზობს.
ნიკა მაღრაძე, „თეგეტა მოტორსის“ ფილიალის დირექტორი: „ჩვენთვის მომხმარებლის კომფორტი და უსაფრთხოება განსაკუთრებით მნიშვნელოვანია. „თეგეტა მოტორსში“ გამუდმებით ვქმნით და ვნერგავთ ახალ სტანდარტებს, რომლებიც ავტომობილის მფლობელებს მომსახურებას კიდევ უფრო გაუმარტივებს. გვესმის, რომ დრო მნიშვნელოვანია, ამიტომ შევეცადეთ, საავტომობილო ინდუსტრიისთვის შეგვეთავაზებინა განსაკუთრებული სიახლე, რომელიც ჩვენს მომხმარებელს სერვისცენტრში გატარებულ წუთებს კიდევ უფრო შეუმცირებდა. ზეთის, საბურავისა და აკუმულატორის შეცვლის დრო 20 წუთამდე დავიყვანეთ. გვჯერა, რომ სწრაფი სერვისების ამოქმედებით მომხმარებელს ავტომობილზე ზრუნვას კიდევ უფრო გავუიოლებთ.
კიდევ ერთი ბენეფიტი, რომელსაც მომხმარებელი სწრაფი სერვისებით სარგებლობისას მიიღებს, ეს არის მომსახურების გახანგრძლივებული ვადები. გვესმის, რომ ცხოვრების დატვირთული რიტმიდან გამომდინარე რთულია, დღის განმავლობაში ავტომობილზე ზრუნვისთვის დრო გამონახო. მივიღეთ გადაწყვეტილება, უნივერსიტეტის ქუჩაზე მდებარე ფილიალში მომსახურების მიღება სამუშაო საათების შემდეგაც ხელმისაწვდომი გავხადოთ“.
სწრაფი სერვისების მისაღებად მომხმარებელმა ვიზიტი წინასწარ უნდა დაიჯავშნოს „თეგეტა მოტორსის“ აპლიკაციით ან ქოლცენტრში დარეკვით ნომერზე: 032 226 44 44.
პროცედურა მარტივია: „თეგეტა მოტორსის“ აპლიკაციაში მომხმარებელი ირჩევს ვიზიტის დაჯავშნას, მონიშნავს უნივერსიტეტის ქუჩაზე მდებარე ფილიალს და მომსახურებაში აირჩევს სასურველ სერვისს, მიუთითებს ფილიალში მისვლის დროს, საათსა და პროდუქციას, რომელსაც სერვისის მრჩეველი ადგილზე გამზადებულს დაახვედრებს.
სწრაფი სერვისებით სარგებლობის შემთხვევაში მომხმარებელი დამატებითი შეთავაზებითაც ისარგებლებს. გადახდილი თანხის ნაწილი „თეგეტა მოტორსის“ ლოიალობის ბარათზე, კატეგორიების მიხედვით, ქულების სახით დაუბრუნდება: კლასიკ ბარათზე - 5%, სილვერზე - 7%, გოლდზე - 15%, პლატინაზე - 17%.
---
თეგეტა მოტორსის შესახებ: თეგეტა ჰოლდინგში შემავალი კომპანია თეგეტა მოტორსი 1995 წლიდან ოპერირებს ბაზარზე მსუბუქი, სატვირთო და სპეციალური დანიშნულების სერვისის მიმართულებით. ავტოინდუსტრიის ლიდერი კომპანია მომხმარებელს ავტომომსახურების სრულ სპექტრს სთავაზობს, როგორც მსუბუქი და სატვირთო ავტომობილების, ისე ავტობუსებისა და მიკროავტობუსების, ასევე სპეციალური დანიშნულების ტექნიკის მიმართულებით. კომპანიას მთელი ქვეყნის მასშტაბით 28 ფილიალი აქვს, რომლებიც 500 000-მდე საცალო და 35 000-მდე კორპორაციულ მომხმარებელს ემსახურება. თეგეტა მოტორსი 300-მდე მსოფლიო ბრენდის წარმომადგენელია საქართველოში, მათ შორის არის Bridgestone, Michelin, Varta, Shell, Motul, Hengst და სხვა.